Cykl webinarów
"Moja Pasja Moją Firmą"

JUŻ WKRÓTCE!

 

 

poster
00:00
--
/
--

Opis webinaru

Zastanawiałaś się czasem, czemu Twoje wyobrażenia o własnej firmie opartej na pasji, Twoje założenia i związane z nimi marzenia, nie realizują się?

Bardzo często zdarzało mi się spotykać osoby o fantastycznych pomysłach biznesowych, gdzie na pierwszy rzut oka można było spodziewać się ogromnego sukcesu. Niestety sposób, w jaki prowadziły one biznes ostatecznie doprowadzał do frustracji, a nawet powstania przekonania, że w taki biznes jest wpisany brak zysku.

No cóż, moje doświadczenie mówi, że za brak zysku jest odpowiedzialny nie rodzaj biznesu a jego właściciel, oraz to co robi lub czego nie robi prowadząc pasjo-biznes, szczególnie na samym początku stawiania go na nogi.

Dlatego na tym webinarze opowiem Ci jak rozpocząć budowanie biznesu opartego o pasję lub jak go zmodyfikować, byś nie położyła go w trzech pierwszych, najważniejszych rzeczach do wykonania na samym początku i dała sobie szansę na odnoszenie w nim sukcesu.

Niekoniecznie oznacza to, że ta droga Ci się spodoba, lecz zawsze będziesz miała wybór.

A jeśli chcesz poznać dokładniej moje spojrzenie na zakładanie i prowadzenie pasjo-biznesu, przeczytaj ten materiał,  jest on również dobrym wstępem do cyklu webinarów :)

REJESTRACJA (2)

Opis webinaru

„Nienawidzę sprzedawać”, „Nie potrafię sprzedawać:”, „Nie chcę sprzedawać”, „Zatrudnię sobie osobę, która zajmie się sprzedażą”, „Mój produkt jest tak świetny, że sam się sprzeda” –  Zbyt często słyszę takie właśnie słowa od  właścicieli pasjo-biznesów.

Niestety, prawda jest jednak inna, choć niekoniecznie tak brutalna jak Ci się może wydawać. Co zatem zrobić, by nie musieć „sprzedawać”, ale by klienci kupowali Wasze usługi i produkty, które powstały z pasji?

Jeśli chcesz się dowiedzieć, to zapraszam na ten webinar, na którym będę chciała Wam podpowiedzieć, co warto zrobić, by uruchomić w Twojej firmie możliwości odnotowywania zysku ze sprzedaży.

 

Opis webinaru

Zbyt często spotykam się z Kobietami prowadzącymi biznes oparty na pasji, które ani przed założeniem firmy, ani w trakcie jej prowadzenia nie sprawdzają, czy ich biznes spina się na liczbach, kiedy im się spina, a kiedy osiągną wymarzony zysk.

Bez tych informacji nie ma jak zabrać się za działania strategiczne, które pozwolą nam dojść do celu. A cel nie może być określony jako” BYLE DALEJ” lub „JAKOŚ TO BĘDZIE”. Pieniądz kocha konkret i precyzję, nawet w pasjo-biznesie  :)

Zaskakujące jest to, że nie prowadzimy takich analiz nie dlatego, że nie potrafiłybyśmy, lecz dlatego, że w głowach dawno temu zakiełkowało przekonanie, że to trudne i tylko analitycy potrafią to zrobić lub że pasjo-biznes tego nie potrzebuje, bo jest za mały.

Nic bardziej mylnego – Twój biznes potrzebuje tego jak powietrza, a wykonanie takiej analizy jest wyjątkowo łatwe :) i właśnie to będę chciała Ci pokazać na webinarze. Wtedy Twój pasjo-biznes na pewno nie okaże się tylko drogim hobby :)